445C35J20M00000
Mfr.Part #
445C35J20M00000
Description
CRYSTAL 20.0000MHZ 9PF SMD
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Package / Case :
2-SMD, No Lead
HTS Code :
Load Capacitance :
9pF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
20MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Operating Frequency :
20MHz