445C35J13M00000
Mfr.Part #
445C35J13M00000
Description
CRYSTAL 13.0000MHZ 9PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Published :
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Load Capacitance :
9pF
Fundamental
HTS Code :
Frequency Tolerance :
±30ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
12 Weeks
JESD-609 Code :
e4
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Operating Frequency :
13MHz
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Mounting Type :
Frequency :
13MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm