445C33H24M57600
Mfr.Part #
445C33H24M57600
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 32PF SMD
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±30ppm
Load Capacitance :
32pF
Factory Lead Time :
12 Weeks
Pbfree Code :
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Operating Temperature :
-20°C~70°C