445C33E27M00000
Mfr.Part #
445C33E27M00000
Description
CRYSTAL 27.0000MHZ 20PF SMD
Operating Temperature :
-20°C~70°C
HTS Code :
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Pbfree Code :
Frequency Stability :
±30ppm
Factory Lead Time :
12 Weeks
Operating Frequency :
27MHz
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Frequency :
27MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Load Capacitance :
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm