445C32L24M00000
Mfr.Part #
445C32L24M00000
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Crystals
Operating Mode :
Fundamental
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Operating Frequency :
24MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Load Capacitance :
12pF
Frequency Stability :
±20ppm
Pbfree Code :
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
24MHz
e4
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Factory Lead Time :
12 Weeks
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Tape and Reel (TR)
Frequency Tolerance :
±30ppm