445C32K25M00000
Mfr.Part #
445C32K25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
2-SMD, No Lead
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Frequency Stability :
±20ppm
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Factory Lead Time :
12 Weeks
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Mode :
Fundamental
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Load Capacitance :
8pF
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Operating Frequency :
25MHz
Frequency :
25MHz