445C32E25M00000
Mfr.Part #
445C32E25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
1 (Unlimited)
Frequency Tolerance :
±30ppm
Operating Frequency :
25MHz
Factory Lead Time :
12 Weeks
MHz Crystal
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Frequency Stability :
±20ppm
Load Capacitance :
20pF
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Operating Mode :
Fundamental
Pbfree Code :
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency :
25MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm