445C32D25M00000
Mfr.Part #
445C32D25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
e4
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Load Capacitance :
18pF
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
25MHz
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency Stability :
±20ppm
Published :
Frequency :
25MHz
RoHS Compliant
Frequency Tolerance :
±30ppm