445C25L20M00000
Mfr.Part #
445C25L20M00000
Description
CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
1 (Unlimited)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Drive Level :
10 µW
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Mode :
Fundamental
HTS Code :
Frequency Tolerance :
±20ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Frequency :
20MHz
Operating Frequency :
20MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Load Capacitance :
12pF