445C25G30M00000
Mfr.Part #
445C25G30M00000
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 30PF SMD
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Load Capacitance :
30pF
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Mounting Type :
Surface Mount
Published :
Operating Frequency :
30MHz
Frequency Tolerance :
±20ppm
Series :
445
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30Ohm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency Stability :
±50ppm