445C25B25M00000
Mfr.Part #
445C25B25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 13PF SMD
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Load Capacitance :
13pF
Published :
Mounting Type :
Surface Mount
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Operating Frequency :
25MHz
Frequency :
25MHz
e4
Frequency Tolerance :
±20ppm
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Mode :
Fundamental
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Type :
MHz Crystal
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-20°C~70°C