445C23J24M57600
Mfr.Part #
445C23J24M57600
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 9PF SMD
Crystals
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Frequency Tolerance :
±20ppm
Surface Mount :
yes
Operating Mode :
Fundamental
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Load Capacitance :
9pF
Drive Level :
10 µW
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
HTS Code :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Mounting Type :
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Series :
445
JESD-609 Code :
e4
Published :
Operating Frequency :
24.576MHz
Frequency :
24.576MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Operating Temperature :
-20°C~70°C