445C23D30M00000
Mfr.Part #
445C23D30M00000
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD
Operating Frequency :
30MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
JESD-609 Code :
e4
Series :
445
HTS Code :
Frequency :
30MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Pbfree Code :
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30Ohm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Type :
MHz Crystal
Mounting Type :
Published :
Load Capacitance :
18pF