445C23C24M57600
Mfr.Part #
445C23C24M57600
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 16PF SMD
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±30ppm
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Frequency Tolerance :
±20ppm
Frequency :
24.576MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Operating Frequency :
24.576MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Published :
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Load Capacitance :
16pF