445C22K24M57600
Mfr.Part #
445C22K24M57600
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Series :
445
12 Weeks
Published :
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Mounting Type :
1 (Unlimited)
Operating Mode :
Fundamental
Load Capacitance :
8pF
Pbfree Code :
yes
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Frequency :
24.576MHz
10 µW
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Frequency :
24.576MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-20°C~70°C