445C22D24M00000
Mfr.Part #
445C22D24M00000
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Frequency :
24MHz
Factory Lead Time :
12 Weeks
Load Capacitance :
18pF
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
10 µW
Series :
445
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm