445C22C24M57600
Mfr.Part #
445C22C24M57600
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 16PF SMD
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Frequency :
24.576MHz
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
HTS Code :
Operating Frequency :
24.576MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm