445C22C12M00000
Mfr.Part #
445C22C12M00000
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
10 µW
Mounting Type :
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm
1 (Unlimited)
Operating Mode :
Fundamental
Load Capacitance :
16pF
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
Frequency :
12MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
yes
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Published :
Operating Frequency :
12MHz