445A3XS25M00000
Mfr.Part #
445A3XS25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES SMD
Published :
Surface Mount :
yes
Mounting Type :
Surface Mount
2-SMD, No Lead
JESD-609 Code :
e4
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency :
25MHz
Operating Frequency :
25MHz
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Frequency Tolerance :
±30ppm
Frequency Stability :
±15ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
10 µW
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm