445A33B20M00000
Mfr.Part #
445A33B20M00000
Description
CRYSTAL 20.0000MHZ 13PF SMD
Frequency :
20MHz
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Load Capacitance :
13pF
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Drive Level :
10 µW
Operating Mode :
Fundamental
Published :
Type :
MHz Crystal
Operating Frequency :
20MHz