445A31J20M00000
Mfr.Part #
445A31J20M00000
Description
CRYSTAL 20.0000MHZ 9PF SMD
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Frequency :
20MHz
JESD-609 Code :
e4
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Frequency Stability :
±10ppm
Operating Frequency :
20MHz
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Type :
MHz Crystal
Operating Mode :
Fundamental
10 µW
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
9pF