445A31G30M00000
Mfr.Part #
445A31G30M00000
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 30PF SMD
Crystals
JESD-609 Code :
e4
Frequency :
30MHz
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Published :
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
HTS Code :
Frequency Stability :
±10ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30Ohm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
30MHz
Load Capacitance :
30pF
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
12 Weeks
Type :
MHz Crystal
Drive Level :
10 µW
Frequency Tolerance :
±30ppm