445A31F30M00000
Mfr.Part #
445A31F30M00000
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 24PF SMD
Crystals
Type :
MHz Crystal
Operating Frequency :
30MHz
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
JESD-609 Code :
e4
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
12 Weeks
Operating Mode :
Fundamental
Load Capacitance :
24pF
Frequency :
30MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30Ohm
Frequency Tolerance :
±30ppm