445A31C12M00000
Mfr.Part #
445A31C12M00000
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD
Published :
Frequency Tolerance :
±30ppm
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Operating Frequency :
12MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency :
12MHz
Type :
MHz Crystal
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
Frequency Stability :
±10ppm
Load Capacitance :
16pF