445A25S25M00000
Mfr.Part #
445A25S25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES SMD
Operating Temperature :
-10°C~60°C
HTS Code :
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Frequency :
25MHz
JESD-609 Code :
e4
Surface Mount
Pbfree Code :
yes
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Operating Mode :
Fundamental
Frequency Tolerance :
±20ppm
Frequency :
25MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm