445A25L25M00000
Mfr.Part #
445A25L25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Load Capacitance :
12pF
10 µW
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Operating Frequency :
25MHz
Frequency Tolerance :
±20ppm
2-SMD, No Lead
JESD-609 Code :
e4
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Operating Mode :
Fundamental
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
HTS Code :
Frequency :
25MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-10°C~60°C