445A25A20M00000
Mfr.Part #
445A25A20M00000
Description
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Crystals
Drive Level :
10 µW
Surface Mount
Pbfree Code :
Frequency :
20MHz
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
20MHz
HTS Code :
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Frequency Stability :
±50ppm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Frequency Tolerance :
±20ppm