445A22H25M00000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
445A22H25M00000
Manufacturer
CTS Corporation
Package / Case
2-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 32PF SMD
Manufacturer :
CTS Corporation
Product Category :
Crystals
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
445
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Surface Mount :
yes
Operating Frequency :
25MHz
HTS Code :
Type :
MHz Crystal
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Load Capacitance :
32pF
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Pbfree Code :
yes
Frequency Stability :
±20ppm
Published :
Mounting Type :
Surface Mount
Factory Lead Time :
12 Weeks
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Frequency :
25MHz
Operating Mode :
Fundamental
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Operating Temperature :
-10°C~60°C