4220AB51G02700
Mfr.Part #
4220AB51G02700
Description
GK NICU NRSG PU V0 REC
Length :
27.000 685.80mm
Height :
0.039 1.00mm
Shelf Life :
12 Months
Width :
0.201 5.10mm
1 (Unlimited)
Series :
51g
Storage/Refrigeration Temperature :
73°F 23°C
Thickness :
1.016mm
Published :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Datasheets
4220AB51G02700
Fabric Over Foam 0.201 5.10mm 27.000 685.80mm 0.039 1.00mm 51G 1.016mm Rectangle
4220AB51G02700 Overview
4220AB51G02700 Features
Fabric Over Foam
51G series
4220AB51G02700 Applications
There are a lot of Laird Technologies EMI
4220AB51G02700 RFI and EMI Contacts applications.
  • Industrial Logger
  • LED Lighting
  • Utility Energy
  • Smart Energy
    CONN SHIELDING FOR DB15
    FILTER BLOCK 9 POS D-SUB
    FILTER BLOCK 15 POS D-SUB
    FILTER BLOCK 25 POS D-SUB
    PRE-LOADED SPRING FINGER 2.15MM