416F384XXASR
Mfr.Part #
416F384XXASR
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ SERIES SMD
Series
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Stability :
±15ppm
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Height Seated (Max) :
0.018 0.45mm
Frequency :
38.4MHz
Published :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
14 Weeks
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm