416F38433ADR
Mfr.Part #
416F38433ADR
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ 18PF SMD
Crystals
Published :
Mounting Type :
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
Load Capacitance :
18pF
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
14 Weeks
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency :
38.4MHz
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Height Seated (Max) :
0.018 0.45mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm