416F38425CTT
Mfr.Part #
416F38425CTT
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ 6PF SMD
Frequency :
38.4MHz
Height Seated (Max) :
0.018 0.45mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Load Capacitance :
6pF
Published :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Series :
416
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Frequency Stability :
±50ppm