416F38412CAR
Mfr.Part #
416F38412CAR
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
Frequency :
38.4MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.018 0.45mm
Factory Lead Time :
14 Weeks
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
10pF
Series :
416
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Operating Temperature :
-20°C~70°C