416F38412AST
Mfr.Part #
416F38412AST
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ SERIES SMD
Crystals
Frequency Tolerance :
±10ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Frequency :
38.4MHz
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.018 0.45mm
Operating Temperature :
-10°C~60°C