416F374X3ADR
Mfr.Part #
416F374X3ADR
Description
CRYSTAL 37.4000MHZ 18PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Factory Lead Time :
14 Weeks
Frequency :
37.4MHz
416
Frequency Tolerance :
±15ppm
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
Frequency Stability :
±30ppm
Load Capacitance :
18pF
Height Seated (Max) :
0.018 0.45mm