416F374X2IST
Mfr.Part #
416F374X2IST
Description
CRYSTAL 37.4000MHZ SERIES SMD
Series
Published :
Height Seated (Max) :
0.018 0.45mm
Frequency :
37.4MHz
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Frequency Tolerance :
±15ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
Frequency Stability :
±20ppm