416F37433CKR
Mfr.Part #
416F37433CKR
Description
CRYSTAL 37.4000MHZ 8PF SMD
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
Frequency Stability :
±30ppm
Height Seated (Max) :
0.018 0.45mm
Load Capacitance :
8pF
Operating Temperature :
-20°C~70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Frequency :
37.4MHz