416F37433ATR
Mfr.Part #
416F37433ATR
Description
CRYSTAL 37.4000MHZ 6PF SMD
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Series :
416
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Load Capacitance :
6pF
Frequency Stability :
±30ppm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height Seated (Max) :
0.018 0.45mm
Published :
Factory Lead Time :
14 Weeks
Frequency :
37.4MHz