407F35E024M5760
Mfr.Part #
407F35E024M5760
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
JESD-609 Code :
e4
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Frequency :
24.576MHz
Type :
MHz Crystal
Pbfree Code :
Load Capacitance :
20pF
HTS Code :
Frequency :
24.576MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm