405C35E32M00000
Mfr.Part #
405C35E32M00000
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 20PF SMD
12 Weeks
Frequency :
32MHz
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
JESD-609 Code :
e4
Drive Level :
10 µW
Mounting Type :
Surface Mount
Load Capacitance :
20pF
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Type :
MHz Crystal
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Series :
405
Frequency Tolerance :
±30ppm
Operating Mode :
Fundamental
HTS Code :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Additional Feature :
AT-CUT; TAPE AND REEL
Published :
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm
Operating Frequency :
32MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency Stability :
±50ppm