402WF24015HKR
Mfr.Part #
402WF24015HKR
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
ROHS3 Compliant
Type :
MHz Crystal
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Size / Dimension :
0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
13 Weeks
Operating Mode :
Fundamental
Series :
402W
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80Ohm
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
24MHz
Load Capacitance :
8pF