402F19211CAT
Mfr.Part #
402F19211CAT
Description
CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
120Ohm
Frequency Stability :
±10ppm
Published :
Load Capacitance :
10pF
Size / Dimension :
0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
19.2MHz