358P6220B3C2T
Mfr.Part #
358P6220B3C2T
Description
XTAL OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Rise Time-Max :
0.7ns
Operating Frequency :
622.08MHz
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Current - Supply (Max) :
88mA
Symmetry-Max :
55/45%
Voltage - Supply :
2.5V
Series :
358P/L
Surface Mount
Factory Lead Time :
13 Weeks
Fall Time-Max :
0.7ns
Control Voltage-Max :
2.3V
Frequency :
622.08MHz
Supply Voltage :
2.5V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Control Voltage-Min :
0.2V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Type :
VCXO
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Linearity :
15%
Output :
LVPECL
Frequency Stability :
±50ppm