358P3494B3I3T
Mfr.Part #
358P3494B3I3T
Description
XTAL OSC VCXO 349.4000MHZ LVPECL
6-SMD, No Lead
Rise Time-Max :
0.7ns
Operating Frequency :
349.4MHz
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Factory Lead Time :
13 Weeks
Frequency :
349.4MHz
Supply Voltage :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Symmetry-Max :
55/45%
Voltage - Supply :
3.3V
Control Voltage-Max :
3V
Current - Supply (Max) :
88mA
Fall Time-Max :
0.7ns
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Function :
Enable/Disable
Output :
LVPECL
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Linearity :
15%
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Control Voltage-Min :
0.3V
Type :
VCXO
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Series :
358P/L
Frequency Stability :
±50ppm