358P2500B4C3T
Mfr.Part #
358P2500B4C3T
Description
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
Operating Frequency :
250MHz
Control Voltage-Min :
0.3V
Factory Lead Time :
13 Weeks
Series :
358P/L
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Linearity :
15%
Frequency :
250MHz
Current - Supply (Max) :
88mA
Supply Voltage :
3.3V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency Stability :
±30ppm
Control Voltage-Max :
3V
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Output :
LVPECL
Voltage - Supply :
3.3V
Symmetry-Max :
55/45%
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA