358P1320B3C2T
Mfr.Part #
358P1320B3C2T
Description
XTAL OSC VCXO 132.0000MHZ LVPECL
Operating Frequency :
132MHz
Control Voltage-Max :
2.3V
Supply Voltage :
2.5V
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Symmetry-Max :
55/45%
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Mounting Type :
Surface Mount
Series :
358P/L
Surface Mount :
yes
Frequency :
132MHz
Control Voltage-Min :
0.2V
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Frequency Stability :
±50ppm
Linearity :
15%
Output :
LVPECL
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Current - Supply (Max) :
88mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm