358P1250B4C2T
Mfr.Part #
358P1250B4C2T
Description
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
Supply Voltage :
2.5V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Control Voltage-Max :
2.3V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Surface Mount :
yes
Factory Lead Time :
13 Weeks
Symmetry-Max :
55/45%
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Frequency :
125MHz
Control Voltage-Min :
0.2V
Frequency :
125MHz
Linearity :
15%
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Output :
LVPECL
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Stability :
±30ppm
Current - Supply (Max) :
88mA