358L625B3I3T
Mfr.Part #
358L625B3I3T
Description
XTAL OSC VCXO 62.5000MHZ LVDS
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency :
62.5MHz
Current - Supply (Max) :
65mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Linearity :
15%
Operating Frequency :
62.5MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Rise Time-Max :
0.7ns
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Symmetry-Max :
55/45%
Voltage - Supply :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Tape and Reel (TR)
Output :
LVDS
Control Voltage-Min :
0.3V
Control Voltage-Max :
3V
Fall Time-Max :
0.7ns
Series :
358P/L
Supply Voltage :
3.3V
Frequency Stability :
±50ppm