356L768B4I2T
Mfr.Part #
356L768B4I2T
Description
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
Frequency Stability :
±30ppm
Control Voltage-Min :
0.2V
Operating Frequency :
76.8MHz
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Linearity :
15%
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Current - Supply (Max) :
65mA
Frequency :
76.8MHz
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Supply Voltage :
2.5V
Control Voltage-Max :
2.3V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Output :
LVDS
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Symmetry-Max :
55/45%