356L6220B3I2T
Mfr.Part #
356L6220B3I2T
Description
XTAL OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
Factory Lead Time :
14 Weeks
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Voltage - Supply :
2.5V
Supply Voltage :
2.5V
Output :
LVDS
Frequency :
622.08MHz
Symmetry-Max :
55/45%
Control Voltage-Max :
2.3V
Control Voltage-Min :
0.2V
Frequency Stability :
±50ppm
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Operating Frequency :
622.08MHz
Linearity :
15%
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
65mA